+37061685888                                                                          Rankinius kultivatorius Tornadica/Tornado prašome nusipirkti/užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.RankiniaiKultivatoriai.lt

  

English (United Kingdom)LietuviųRussianLatviešu

Lankomumas

Svoriai motoblokui UGRA/OKA/NEVA tik 72 EUR

Šie metaliniai svoriai yra naudojami motoblokuose UGRA ir OKA, kuriuos rasite mūsų pasiūloje. Motoblokai yra patikimi, daugiafunkciniai įrenginiai, naudojami sodininkystėje, žemės bei miesto ūkyje. Motoblokai UGRA ir OKA gali padėti atlikti visą eilę svarbių darbų. Jų pagalba, prikabinus atitinkamos funkcijos padargus, apdirbama žemė, pjaunama ir laistoma žolė, sodinami ir prižiūrimi gėlynai, sodinamos ir kasamos bulvės, pervežami nedideli kroviniai, o žiemą, išvalomas sniegas.

Svoriai skirti pagerinti motobloko ratų sukibimą su apdirbamu žemės sklypu. Prikabinus padargą prie motobloko, jo ratų sukibimas su žeme kartais būna nepakankamas, norimai žemės apdirbimo kokybei užtikrinti. Tokiais atvejais problemą dažniausiai išsprendžia papildomo svorio ant motobloko ratų uždėjimas.

Siūlomi svoriai yra gaminami Rusijos Federacijoje, toje pačioje gamykloje kaip ir minėti motoblokai, todėl privalomai atitinka griežtus GOST kokybės reikalavimus.

Additional Info

  • Išmatavimai (ne daugiau), mm: D 350
  • Svoris (ne daugiau), kg: 24
  • Kaina

  • Gamintojo komplektacija: 37 EUR/vnt., komplektas 2 vnt: 72 EUR (su PVM)
  • Prekės kodas: 382a
Read 18461 times
© 2011-2020 Visi Malūnai

Created by Sprendimų Metas®