+37061685888                                                                          Rankinius kultivatorius Tornadica/Tornado prašome nusipirkti/užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.RankiniaiKultivatoriai.lt

  

English (United Kingdom)LietuviųRussianLatviešu

Lankomumas

Diferencialas motoblokui UGRA / OKA tik 45€ AKCIJA

Diferencialas gali sumažinti motobloko posūkio radiusą, padidinti jo manevringumą bei padidinti tarpvėžės plotį. Siūlomas diferencialas naudojamas motoblokuose UGRA ir OKA, kuriuos rasite mūsų pasiūloje.

Motoblokai yra patikimi, daugiafunkciniai įrenginiai, naudojami sodininkystėje, žemės bei miesto ūkyje. Motoblokai UGRA ir OKA gali padėti atlikti visą eilę svarbių darbų. Jų pagalba, prikabinus atitinkamos funkcijos padargus, apdirbama žemė, pjaunama ir laistoma žolė, sodinami ir prižiūrimi gėlynai, sodinamos ir kasamos bulvės, pervežami nedideli kroviniai, o žiemą, išvalomas sniegas.

Diferencialo poveikis pasireiškia tuo, jog jis blokuoja vieną motobloko ratą, ko pasekoje motoblokas net su prikabintais padargais gali suktis 240˚ kampu. Diferencialą taip pat galima panaudoti ir kaip prailginantį mechanizmą, prie motobloko kabinant plūgą, frezą-kultivatorių bei kitus padargus.

Šis diferencialas yra gaminamas Rusijos Federacijoje, toje pačioje gamykloje kaip ir minėti motoblokai, todėl privalomai atitinka griežtus GOST kokybės reikalavimus.

Additional Info

  • Kaina

  • Gamintojo komplektacija: 45 EUR (su PVM) AKCIJA
  • Prekės kodas: 380
Read 18345 times
© 2011-2020 Visi Malūnai

Created by Sprendimų Metas®