+37061685888                                                                          Rankinius kultivatorius Tornadica/Tornado prašome nusipirkti/užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.RankiniaiKultivatoriai.lt

  

English (United Kingdom)LietuviųRussianLatviešu

Lankomumas

Separatorius FERMER ES-02 (iki 80 ltr/val., asinchroninis variklis, atskiras apsukų reguliavimas) tik 109 EUR AKCIJA

Separatoriaus FERMER ES02 pagalba nuo nenugriebto pieno atskiriama grietinėlė. Šį separatorių daugiausiai perka smulkūs ūkininkai, tačiau jis gali būti naudojamas ir vidutiniuose ūkiuose, kuriuose laikomos melžiamos karvės.

Kalbėdami apie separatoriaus FERMER ES02 privalumus, norime akcentuoti jo darbo kokybę, į komplektą įeinančių dalių patvarumą, nesudėtingą ir lengvai prižiūrimą įrenginio konstrukciją. Separatorius ne tik atskiria grietinėlę nuo nenugriebto pieno, jis taip pat pašalina atsirandančius seperavimo metu nešvarumus, o atskiriamos grietinėlės riebumą galima reguliuoti. Svarbu yra tai, kad metalinės įrengimo detalės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno, o plastikinės – iš smūgiams atsparaus plastiko, nudažyto specialiais, maisto pramonei skirtais dažais. Separatoriaus darbo našumas namų sąlygomis yra pakankamai didelis , per valandą įrenginys separuoja iki 80 litrų pieno.

Pradedant darbą, patikrinkite ar separatorius yra švarus, pastatykite jį ant lygaus ir tvirto pagrindo, pakiškite po šonuose esančiais nugriebtam pienui ir grietinėlei išeiti skirtais vamzdeliais specialias arba tik pritaikytas talpas ir įjunkite įrenginį į elektros tinklą. Įjungus, į viršuje esantį separatoriaus piltuvą, atsargiai, tolygiai ir netaškydami, pradėkite pilti nenugriebtą pieną.

Separatoriaus yra gaminamas Rusijos Federacijoje, jis privalomai atitinka griežtus gamyklinius ir GOST kokybės reikalavimus.

 

Įprasta kaina 113 EUR AKCIJA tik 109 EUR

 

 

Additional Info

  • Maitinimo įtampa (V): 230 V
  • Našumas (ltr/val.): 80
  • Separuojamo pieno temperatūra (°С): 3
  • Būgno apsisukimų dažnis (vnt/sek.): 12000
  • Išmatavimai (mm): 290х325х460
  • Garantija (mėn): 12
  • Gamintojo komplektacija: 109 EUR (su PVM) AKCIJA
  • Prekės kodas: 235
Read 15166 times
© 2011-2020 Visi Malūnai

Created by Sprendimų Metas®