+37061685888                                                                          Rankinius kultivatorius Tornadica/Tornado prašome nusipirkti/užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.RankiniaiKultivatoriai.lt

  

English (United Kingdom)LietuviųRussianLatviešu

Lankomumas

NAUJIENA! 400V sraigtinis ekstruderis KESH-3 (6,5 kW 45 kg/val.) tik 800 EUR AKCIJA

Ekstrudinis pašarų gamybos būdas pagerina gyvulių šėrimo kokybę, sumažina šėrimo sanaudas ir ženkliai padidina gyvulių produktyvumą.

Sraigtinis ekstruderis KESH-3 yra trifazis, todėl turi būti jungiamas į 400V elektros tinklą. Šio tipo ekstruderis, pakeisdamas per jį paleidžiamų grūdų bei ankštinių pašarų fizinį pavidalą ir cheminę struktūrą, sąlygoja optimilų jų įsisavinimą gyvulių ir paukščių šėrimo metu.

Į šio ekstruderio komplektą įeina patikimas elektros variklis, dantytasis diržas, jungiantis variklį su įrengimo ekstrudine dalimi, darbo proceso paleidimo aparatas ir ekstrudinė dalis. Ekstrudinę dalį sudaro grūdų priėmimo bunkeris, padavimo ir presavimo kameros, kuriose įrengta šenkerių sistema (paduodantis, tarpinis ir presuojantis šenkeriai). Presavimo kamera baigiasi filjera, kurioje grūdai maksimaliai suspaudžiami ir išleidžiami iš ekstruderio į po ja pastatyta kokią nors talpą.

Kalbant apie ekstrudinį pašarų gamybos būdą, būtina akcentuoti jo privalumus. Grūduose ir ankštinėse pašarinėse kultūrose yra didelis, net iki 50% siekiantis, blogai įsisavnamo krakmolo kiekis. Ekstruderis apdoroja būsimą pašarą termiškai bei mechaniškai, ko pasekoje pasikeičia jo cheminė struktūra. Tokią pasikeitusią, maksimaliai su virškinimo proceso ypatumais suderinta struktūrą, gali pilnai įsisavinti laikomi naminiai gyvuliai ir paukščiai. Kitaip sakant, įrengimas perima dalį virškinimo proceso, iki 2 kartų sumažindamas gyvulių ir paukščių energijos sanaudas virškinimui. Ekstrudiniu būdu neapdoroti grūdai įsisavinami tik iki 60 – 65%, o apdoroti įsisavinami viršijant 90% jų energetinio naudingumo. Taip pat ši technologija 30 – 40% sumažina pašarų gamybos sanaudas kiekybinėje išraiškoje.

Gamintojas pateikia ir daugiau skaičių įrodančių šio ekstruderio privalumus:

 • Pieno primelžiai padidėja 20 – 50%
 • Kiaušinių dėjimas 20 – 25%
 • Jaunų gyvulių masės prieaugis padidėja 30 – 40%.

Šeriant gyvulius ir paukščius, būtina atsižvelgti į veterinarinius reikalavimus pašarams. Dažnai grūdai ir ankštiniai augalai būna pažeisti pelėsiais, grybeliu, juose randama visokių vabzdžių.Terminis grūdų apdorojimas sunaikina visus vabzdžius ir kenksmingą mikroflorą, to pasekoje labai sumažina kritimų kiekį įvairaus amžiaus gyvulių ir paukščių grupėse.

Ekstrudiniu būdų paruoštas pašaras yra beveik sterilus ir neprarasdamas sąvybių jis gali būti laikomas sandelyje nesudarnat ypatingų sąlygų net 3 – 4 mėnesius.

Visos į sraigtinio ekstruderio KESH-3 komplektaciją įeinančios dalys yra gaminamos Ukrainoje ir privalomai atitinka griežtus gamyklinius reikalavimus, yra sertifikuotos.

KESH-3 yra naujausias gamyklos gaminys, jo variklio galingumas yra 5,5 kW, tai leidžia jį pajungti praktiškai į įprastą trifazį elektros tinklą, tačiau našumas net 40-60 kg/val.!

Įprasta kaina 898 EUR AKCIJA tik 800 EUR

Additional Info

 • Našumas (kg/vnt/val.), iki: 45 (priklausomai nuo grūdų rūšies ir dydžio)
 • Maitinimo įtampa (V): 400V
 • Naudojamas galingumas (kW): 6,5
 • Variklio tipas: Asinchroninis
 • Darbo režimas: Ilgalaikis
 • Jungiklis: Automatinis su šilumos rele
 • Išmatavimai (mm): 1250x400x580
 • Garantija (mėn): 12
 • Kaina

 • Gamintojo komplektacija: 800 EUR (su PVM) AKCIJA
 • Prekės kodas: 152
Read 9848 times

Media

© 2011-2020 Visi Malūnai

Created by Sprendimų Metas®