+37061685888                                                                          Rankinius kultivatorius Tornadica/Tornado prašome nusipirkti/užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.RankiniaiKultivatoriai.lt

  

English (United Kingdom)LietuviųRussianLatviešu

Lankomumas

Plūgų-vagotuvų sukabinimo mechanizmas - traversa (UGRA, OKA) tik 18€ AKCIJA

Šis sukabinimo mechanizmas, dažnai vadinamas (Traversa), skirtas prikabinti plūgams-vagotuvamsprie motoblokų UGRA ir OKA, kuriuos rasite mūsų pasiūloje.

Motoblokai yra patikimi, daugiafunkciniai įrenginiai, naudojami sodininkystėje, žemės bei miesto ūkyje. Motoblokai UGRA ir OKA gali padėti atlikti visą eilę svarbių darbų. Jų pagalba, prikabinus atitinkamos funkcijos padargus, apdirbama žemė, pjaunama ir laistoma žolė, sodinami ir prižiūrimi gėlynai, sodinamos ir kasamos bulvės, pervežami nedideli kroviniai, o žiemą, išvalomas sniegas.

Siūlomo sukabinimo mechanizmo pagalba, prie motoblokų UGRA ir OKA lygiagrečiai prikabinami du plūgai-vagotuvai, kurie dirbdami vienu metu, užtikrina ne tik didesnį žemės sklypo vagojimo plotą, bet ir geresnę vagojimo kokybę. Tam tikru atveju, sukabinimo mechanizmu prie motoblokų galima prikabinti ir arimo, ir kasimo plūgus. Sukabinimo mechanizmo konstrukcija pasižymi tuo, kad leidžia nustatyti tinkamiausią atstumą tarp prikabinamų padargų.

Šis sukabinimo mechanizmas yra gaminamas Rusijos Federacijoje, toje pačioje gamykloje kaip ir minėti motoblokai, todėl privalomai atitinka griežtus GOST kokybės reikalavimus.

Įprasta kaina 34 EUR AKCIJA tik 18 EUR

 

Techninė charakteristika

  • Išmatavimai (ne daugiau), mm: 100
  • Svoris (ne daugiau), kg: 6,2
  • Kaina

  • Gamintojo komplektacija: 18 EUR (su PVM) AKCIJA
  • Prekės kodas: 361
Skaityta 19631 kartus
© 2011-2020 Visi Malūnai

Created by Sprendimų Metas®