+37061685888                                                                          Rankinius kultivatorius Tornadica/Tornado prašome nusipirkti/užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.RankiniaiKultivatoriai.lt

  

English (United Kingdom)LietuviųRussianLatviešu

Lankomumas

104 vietų skaitmeninis inkubatorius "Ideali perekšlė" su mechaniniu arba automatiniu vartymu ir papildomu 12V pajungimu tik nuo 125 iki 140 EUR (drėgnomatis į komplektą tik 4 EUR, žąsų grotelės tik 8 EUR, putpelių grotelės tik 10 EUR)

Inkubatoriai „Ideali perekšlė“ pagal techninę charakteristiką gali būti analoginiai arba skaitmeniniai, kiaušiniai juose gali būti vartomi automatiniu arba mechaniniu būdu. Inkubatoriai skirti išperėti visčiukams, žąsiukams, putpelėms, kalakučiukams, fazanams, balandžiams, papūgoms, gulbėms bei kitų paukčių jaunikliams. Tokį, įpareigojantį pavadinimą įrengimai gavo ne be pagrindo. Tinkamai prižiūrimi jie išperi net iki 100% į juos patalpintų kiaušinių.

Išskirdami inkubatorių „Ideali perekšlė“ privalumus, norime akcentuoti, kad visi jų modeliai Rusijoje yra oficialiai įtraukti į geriausių prekių 100-ką!

Inkubatoriai yra kompaktiški, jų konstrukcija yra patikima, paprasta ir lengvai aptarnaujama. Šių įrengimų pagalba vienu metu galima išperėti net 104 vištų, 260 putpelių ir 55 žąsų kiaušinius.

Kiaušiniams patalpinti, inkubatorių korpuso viduje, numatytos specialios metalinės grotelės. Jeigu inkubatoriuje įrengtas automatinis kiaušinių vartymo mechanizmas, patiems jų vartyti nereikės, kas 4 valandas kiaušiniai bus apverčiami automatiškai. Jeigu šio mechanizmo nėra, kiaušinius vartyti teks mechaniniuiu būdu, stumdant groteles ranka, tačiau toks inkubatorius kainuos pigiau.

Svarbu, kad kiaušinių šildymo kokybę visuose „Ideali perekšlė“ inkubatoriuose užtikrina Rusijos Federacijoje užpatentuoti infraraudonųjų spindulių šildytuvai ir elektroninis-analoginis arba elektroninis-skaitmeninis termoreguliatorius, palaikantis reikiamą temperatūrą viso inkubavimo metu. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra sumontuoti inkubatoriaus dangtyje, jie skleidžia „minkštą“, visą inkubuojamą tūrį apimančią šilumą, todėl visi kiaušiniai šildomi vienodai, jiems sudaromas labai artimos natūraliam perėjimui sąlygos. Visgi, nepriklausomai nuo pasirinkto inkubatoriaus „Ideali perekšlė“ modelio, gamintojas rekomenduoja vieną kartą per dieną, centre esančius kiaušinius išimti, padėti ant minkšto pagrindo, po to kraštuose esančius kiaušinius atsargiai perkelti į centrą, o į jų vietą įdėti išimtus, centre buvusius kiaušinius. Jokiu būdu negalima leisti kiaušiniams ataušti!

Didelis privalumas yra nedegus siūlomų inkubatorių korpusas, pagamintas iš putupolistirolio, pasižyminčio idealiomis tokiam perėjimo būdui, termodinaminėmis sąvybėmis. Patogu, kad per visų modelių korpuse esančius langelius, galima stebėti patalpintų kiaušinių inkubavimą.

Norime išskirti ir tai, kad inkubatoriai yra nedidelio svorio, lengvai transportuojami, naudoja visai nedaug elektros energijos, kad yra jungiami į buitinį 220V elektros tinklą.

Taip pat norime pasakyti, kad iš visų „Ideali perekšlė“ inkubatorių sistemos išėmus kiaušinių vartymo mechanizmą, vienu metu bus galima inkubuoti net 150 vištų kiaušinių, tačiau tokiu atveju vartyti juos teks rankiniu būdu.

Norime atkreipti dėmsį į tai, kad inkubatoriams gali pakenkti tiesioginiai saulės spinduliai ir arti pastatyti šildymo įrengimai, kad ant inkubatorių korpuso negalima dėti kokių nors daiktų ir atidaryti korpusą, neatjungus elektros tinklą.

Visos į inkubatorių komplektaciją įeinančios dalys yra gaminamos Rusijos Federacijoje, todėl privalomai atitinka griežtus GOST kokybės reikalavimus, yra sertifikuotos.

Techninė charakteristika

 • Inkubavimo temperatūros ribos esant analoginiam termoreguliatoriui (°С): 35-42
 • Inkubavimo temperatūros ribos esant skaitmeniniam termoreguliatoriui (°С): 35-40
 • Inkubavimo temperatūros išlaikymo tikslumas (°С): +/-0,1
 • Standartinė talpa (vištų kiaušiniai): 104
 • Apsauga nuo drėgmės (klasė): IPX4
 • Maitinimo įtampa (V): 220+/-10%
 • Elektros tinklo dažnis (Hz): 50
 • Naudojamas galingumas (W): 50-100
 • Išmatavimai (mm): 590x540x320
 • Svoris netto (kg), ne daugiau: 5,0
 • Kaina

 • Su skaitmeniniu termoreguliatoriu: 125 EUR (su PVM)
 • Su skaitmeniniu (+12V) termoreguliatoriu: 140 EUR (su PVM)
 • Papildoma komplektacija: didesnių (žąsų) kiaušinių grotelės: 8 EUR, mažesnių (putpelių) kiaušinių grotelės: 10 EUR/vnt.; papildomas skaitmeninis drėgnomatis (drėgmės matuoklis, hidrometras) - termometras: 10 EUR (su PVM)
 • Prekės kodas: yra
Skaityta 119491 kartus
© 2011-2020 Visi Malūnai

Created by Sprendimų Metas®