+37061685888                                                                          Rankinius kultivatorius Tornadica/Tornado prašome nusipirkti/užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.RankiniaiKultivatoriai.lt

  

English (United Kingdom)LietuviųRussianLatviešu

Lankomumas

63 vietų analoginis inkubatorius "Ideali perekšlė" su mechaniniu vartymu tik 87 EUR (instrukcija lietuvių kalba, drėgnomatis į komplektą tik 4 EUR, putpelių grotelės tik 8 EUR)

Siūlomas buitinis BAGAN inkubatorius yra vadinamas „Ideali perekšlė“. Pagal techninę charakteristiką jis dar gali būti vadinamas analoginiu. Įrengimas skirtas išperėti visčiukams, žąsiukams, putpelėms, kalakučiukams, fazanams, balandžiams, papūgoms, gulbėms bei kitų paukčių jaunikliams. Tokį, įpareigojantį pavadinimą inkubatorius gavo ne be pagrindo. Tinkamai prižiūrimas jis išperi net iki 100% į jį patalpintų kiaušinių.

Išskirdami inkubatorius „Ideali perekšlė“ privalumus, norime akcentuoti, kad visi inkubatoriaus modeliai Rusijoje yra oficialiai įtraukti į geriausių prekių 100-ką!

Inkubatorius yra kompaktiškas, jo konstrukcija yra patikima, paprasta ir lengvai aptarnaujama. Įrengimo pagalba vienu metu galima išperėti net 63 vištų, 143 putpelių ir 40 žąsų kiaušinius. Kiaušiniams patalpinti, inkubatoriaus korpuso viduje, numatytos specialios metalinės grotelės. Jų patiems vartyti nereikės, kas 4 valandas kiaušiniai bus apverčiami automatiškai, o šildymo kokybę užtikrins Rusijos Federacijoje užpatentuoti infraraudonųjų spindulių šildytuvai ir analoginis-skaitmeninis termoreguliatorius, palaikantis reikiamą temperatūrą viso inkubavimo metu. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra sumontuoti inkubatoriaus dangtyje, jie skleidžia „minkštą“, visą inkubuojamą tūrį apimančią šilumą, todėl visi kiaušiniai šildomi vienodai, jiems sudaromas labai artimos natūraliam perėjimui sąlygos. Nors tenka girdėti, kad inkubuojamų, automatiškai vartomų kiaušinių perdėti nereikia, gamintojas rekomenduoja vieną kartą per dieną, centre esančius kiaušinius išimti, padėti ant minkšto pagrindo, po to kraštuose esančius kiaušinius atsargiai perkelti į centrą, o į jų vietą įdėti išimtus, centre buvusius kiaušinius. Jokiu būdu negalima leisti kiaušiniams ataušti!

Norime paminėti, kad inkubatoriuje gali būti įrengtas, arba neįrengtas automatinio kiaušinių vartymo mechanizmas. Inkubatorius be šio mechanizmo kainuos pigiau.

Norime išskirti ir tai, kad inkubatorius yra nedidelio svorio, lengvai transportuojamas, naudoja nedaug elektros energijos, kad yra jungiamas į buitinį 230V elektros tinklą.

Taip pat norime pasakyti, kad iš sistemos išėmus kiaušinių vartymo mechanizmą, vienu metu bus galima inkubuoti net 100 vištų kiaušinių, tačiau tokiu atveju vartyti juos teks rankiniu būdu.

Norime atkreipti dėmsį į tai, kad inkubatoriui gali pakenkti tiesioginiai saulės spinduliai ir arti pastatyti šildymo įrengimai, kad ant inkubatoriaus negalima dėti kokių nors daiktų, atidaryti jo korpusą, neatjungus elektros tinklą.

Visos į inkubatoriaus komplektaciją įeinančios dalys yra gaminamos Rusijos Federacijoje, todėl privalomai atitinka griežtus GOST kokybės reikalavimus, yra sertifikuotos.

Techninė charakteristika

 • Inkubavimo temperatūros ribos esant analoginiam termoreguliatoriui (°С): 35-42
 • Inkubavimo temperatūros išlaikymo tikslumas (°С): +/-0,1
 • Standartinė talpa (vištų kiaušiniai): 63
 • Apsauga nuo drėgmės (klasė): IPX4
 • Maitinimo įtampa (V): 220+/-10%
 • Elektros tinklo dažnis (Hz): 50
 • Naudojamas galingumas (W): 50-100
 • Išmatavimai (mm): 590x540x320
 • Svoris netto (kg), ne daugiau: 5,0
 • Kaina

 • Gamintojo komplektacija: 87 EUR (su PVM)
 • Papildoma komplektacija: mažesnių (putpelių) ir didesnių (žąsų) kiaušinių grotelės: 6 EUR/vnt.; papildomas skaitmeninis drėgnomatis (drėgmės matuoklis, hidrometras) - termometras: 10 EUR (su PVM)
 • Prekės kodas: yra
Skaityta 113290 kartus
© 2011-2019 Visi Malūnai

Created by Sprendimų Metas®