+37061685888                                                                          Rankinius kultivatorius Tornadica/Tornado prašome nusipirkti/užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.RankiniaiKultivatoriai.lt

  

English (United Kingdom)LietuviųRussianLatviešu

Lankomumas

63 vietų skaitmeninis inkubatorius "Ideali perekšlė" su automatiniu vartymu ir papildomu 12V pajungimu tik 118 EUR, inkstrukcija lietuvių kalba, drėgnomatis į komplektą tik 4 EUR)

Šis buitinis BAGAN inkubatorius yra vadinamas „Ideali perekšlė“. Pagal techninę charakteristiką jis dar gali būti vadinamas skaitmeniniu. Įrengimas skirtas išperėti visčiukams, žąsiukams, putpelėms, kalakučiukams, fazanams, balandžiams, papūgoms, gulbėms bei kitų paukčių jaunikliams. Tokį, įpareigojantį pavadinimą įrengimas gavo ne be pagrindo. Tinkamai prižiūrimas jis išperi net iki 100% į jį patalpintų kiaušinių.

Išskirdami inkubatorius „Ideali perekšlė“ privalumus, norime akcentuoti, kad visi inkubatoriaus modeliai Rusijoje yra oficialiai įtraukti į geriausių prekių 100-ką!

Inkubatorius yra kompaktiškas, jo konstrukcija yra patikima, paprasta ir lengvai aptarnaujama. Įrengimo pagalba vienu metu galima išperėti net 63 vištų, 143 putpelių ir 40 žąsų kiaušinius. Kiaušiniams patalpinti, inkubatoriaus korpuso viduje, numatytos specialios metalinės grotelės. Jų patiems vartyti nereikės, kas 4 valandas kiaušiniai bus apverčiami automatiškai, o šildymo kokybę užtikrins Rusijos Federacijoje užpatentuoti infraraudonųjų spindulių šildytuvai ir elektroninis-skaitmeninis termoreguliatorius, palaikantis reikiamą temperatūrą viso inkubavimo metu. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra sumontuoti inkubatoriaus dangtyje, jie skleidžia „minkštą“, visą inkubuojamą tūrį apimančią šilumą, todėl visi kiaušiniai šildomi vienodai, jiems sudaromas labai artimos natūraliam perėjimui sąlygos. Nors tenka girdėti, kad inkubuojamų, automatiškai vartomų kiaušinių perdėti nereikia, gamintojas rekomenduoja vieną kartą per dieną, centre esančius kiaušinius išimti, padėti ant minkšto pagrindo, po to kraštuose esančius kiaušinius atsargiai perkelti į centrą, o į jų vietą įdėti išimtus, centre buvusius kiaušinius. Jokiu būdu negalima leisti kiaušiniams ataušti!

Norime paminėti, kad inkubatoriuje gali būti įrengtas, arba neįrengtas automatinio kiaušinių vartymo mechanizmas. Inkubatorius be šio mechanizmo kainuos pigiau.

Didelis privalumas yra nedegus inkubatorius korpusas, pagamintas iš putupolistirolio, pasižyminčio idealiomis tokiam perėjimo būdui, termodinaminėmis sąvybėmis. Patogu, kad per korpuse esančius langelius, galima stebėti patalpintų kiaušinių inkubavimą.

Norime išskirti ir tai, kad inkubatorius yra nedidelio svorio, lengvai transportuojamas, naudoja nedaug elektros energijos, kad yra jungiamas į buitinį 230V elektros tinklą, o sutrikus elektros tiekimui, gali būti perjungtas į rezervinį 12V maitinimą.

Taip pat norime pasakyti, kad iš sistemos išėmus kiaušinių vartymo mechanizmą, vienu metu bus galima inkubuoti net 90 vištų kiaušinių, tačiau tokiu atveju vartyti juos teks rankiniu būdu.

Norime atkreipti dėmsį į tai, kad inkubatoriui gali pakenkti tiesioginiai saulės spinduliai ir arti pastatyti šildymo įrengimai, kad ant inkubatoriaus negalima dėti kokių nors daiktų, atidaryti jo korpusą, neatjungus elektros tinklą.

Visos į inkubatoriaus komplektaciją įeinančios dalys yra gaminamos Rusijos Federacijoje, todėl privalomai atitinka griežtus GOST kokybės reikalavimus, yra sertifikuotos.

Techninė charakteristika

 • Inkubavimo temperatūros ribos esant skaitmeniniam termoreguliatoriui (°С): 35-40
 • Inkubavimo temperatūros išlaikymo tikslumas (°С): +/-0,1
 • Standartinė talpa (vištų kiaušiniai): 63
 • Apsauga nuo drėgmės (klasė): IPX4
 • Maitinimo įtampa (V): 220+/-10%
 • Elektros tinklo dažnis (Hz): 50
 • Naudojamas galingumas (W): 50-100
 • Išmatavimai (mm): 590x540x320
 • Svoris netto (kg), ne daugiau: 5,0
 • Kaina

 • Gamintojo komplektacija: 118 EUR (su PVM)
 • Papildoma komplektacija: mažesnių (putpelių) ir didesnių (žąsų) kiaušinių grotelės: 6 EUR/vnt.; papildomas skaitmeninis drėgnomatis (drėgmės matuoklis, hidrometras) - termometras: 10 EUR (su PVM)
 • Prekės kodas: 077
Skaityta 63966 kartus
© 2011-2020 Visi Malūnai

Created by Sprendimų Metas®