+37061685888                                                                          Rankinius kultivatorius Tornadica/Tornado prašome nusipirkti/užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.RankiniaiKultivatoriai.lt

  

English (United Kingdom)LietuviųRussianLatviešu

Lankomumas

Rankinis KULTIVATORIUS Tornado sveikai nugarai! su pamina-svertu-pedalu tik 51 EUR AKCIJA NEMOKAMAS PRISTATYMAS ! Užsisakykite www.RankiniaiKultivatoriai.lt

Dirvožemio apdirbimas – vienas iš sunkiausių daržo darbų. Kad dirvožemis duotų gerą derlių, jį reikia kasti du kartus per metus, purenti (kad prisisotintų deguonies), šalinti piktžoles ir ravėti augančius ūglius. Visiems šitiems darbams sodų mėgėjai neturi nei laiko nei jėgų. Mes siūlome Jums alternatyvą alinančiam monotoniniam darbui – rankinį kultivatorių Tornado. Turint jį, Jums neteks savo lysvių paversti smaragdine veja, pralaimėjus kovą su motina gamta prižiūrint lysves. Dabar pakanka nusipirkti rankinį kultivatorių Tornado.

Kuris dar vadinamas šaknų šalintoju, atsirado mūsų rinkoje neseniai, bet jau užtikrintai pelnė Europos sodininkų populiarumą ir pripažinimą. Ir tai nenuostabu, nes Tornado pirmas rankinis kultivatorius, kuriuo galima sukasinėti, purenti žemę ir šalinti piktžoles. Jis nors ir mechaninis, bet įvaldyti ir efektyviai dirbti juo reikia minimalių pastangų, tai pajėgu net moteriai ar vaikui.

Mūsų rankinio kultivatoriaus konstrukcija nuostabiai paprasta. Prie centrinės metalinės šerdies iš vienos pusės tvirtinama patogi rankena, iš kitos pusės – virbai, kuriuos reikia pasukti aplink šerdį prieš laikrodžio rodyklę. Ir tai viskas! Toks paprastas naudoti, o savo konstrukcijos ypatumų dėka, kultivatorius Tornado kainuoja labai pigiai, tik keliasdešimt eurų. 

Rankinio kultivatoriaus darbo principas labai paprastas, tiesiog įrankis pastatomas vertikaliai ant žemės ir pasukamas aplink savo ašį, kol virbai įsisuks į dirvožemį. Kas gi čia naujoviško, paklausite Jūs? Po daržo kasimo kastuvu, net fiziškai stipriam žmogui skauda nugara – viskas yra todėl, kad jai tenka pagrindinis krūvis. O darbo kultivatoriumi Tornado metu visas krūvis paskirstomas tolygiai, dirba kojos, rankos, pilvo presas, pečiai ir nugara. Tai teigiamai veikia bendrą organizmo nuovargį, leidžia dirbančiajam pavargti žymiai mažiau ir atlikti didesnę darbo apimtį, pajusti malonumą nuo darbo! Kaip ir Tornado kastuvu daug patogiau purenti žemę, nei su rankiniu kauptuku, kuriuo dirbant, pastoviai tenka lankstytis arba tupėti, o mūsų kultivatorius turi ilgą rankeną, kurios pagalba galima purenti stovint.
 

Kultivatoriaus Tornado konstrukcija leidžia nedidelėmis fizinėmis pastangomis ir minimaliu rankenos pasukimu sukasti dirvožemį, kad jis taptų tinkamu sodinimui. Šaknų šalintojas leidžia lengvai tvarkyti ne tik prižiūrėtą lysvę, bet ir apleistą. Atlikti tyrimai rodo, kad žmogaus naudojančio kultivatorių Tornado našumas padidėja tris, penkis kartus (lyginant su darbu įprastu kastuvu per laiko vienetą). Tiksliau paskaičiuoti buvo net atliktas eksperimentas: vyras su kastuvu ir moteris su rankiniu kultivatoriumi kasė vienodo dydžio žemės sklypus. Moteris susitvarkė su darbu tris kartus greičiau.

Rankinis kultivatorius Tornado leis Jums nesikapstyti daugiau dirvožemyje ieškant piktžolių lysvėse. Šaknų šalintojas šį darbą atliks už jus žymiai greičiau ir kokybiškiau – pakanka įsmeigti aštrius virbus į žemę kampu, pasukti instrumentą ir jį pakelti. Visos šaknelės, net pačios smulkiausios bus pašalintos! Kultivatorius Tornado lengvai pašalina piktžoles su išsivysčiusia šaknų sistema, nepažeidžiant kultūrinių augalų šaknų. Paskui jį galima naudoti kaip šakes – suverti šaknis ant virbų ir pernešti juos į komposto duobę.

Kultivatorius Tornado išardomas į tris dalis, todėl jį labai patogu nusipirkti, transportuoti ir laikyti. Jo virbai pagaminti iš užgrūdinto, nerūdijančio plieno ir yra labai aštrūs. Mūsų kultivatorius Tornado daugybę kartų buvo išskirtas parodose ir mugėse, parodoje Gėlės – 2010 (Rusijoje) Tornado gavo aukso medalį. Taip pat Rusijoje šis rankinis kultivatorius yra įtrauktas į 100 geriausių Rusijos prekių. Tikime, kad susipažinus su juo, Tornado taps mėgstamiausiu sodininko instrumentu.
 
Tornado - tai ko reikia sodininkui!
 

Techninė charakteristika

  • Kaina

  • Gamintojo komplektacija: 51 EUR (su PVM) AKCIJA
  • Prekės kodas: 630p
Skaityta 12011 kartus

Video

Rankinis kultivatorius Tornado - tai ko reikia sodininkui!
© 2011-2020 Visi Malūnai

Created by Sprendimų Metas®