+37064385888                                                                          Rankinius kultivatorius Tornadica/Tornado prašome nusipirkti/užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.RankiniaiKultivatoriai.lt

  

English (United Kingdom)LietuviųRussianLatviešu

Lankomumas

Laba diena, mielieji svetainės lankytojai, būsimieji ir pastovūs klientai !

Su Jumis sveikinasi VISIMALUNAI.LT kolektyvas. Mes dirbame ūkiškų šeimininkų labui. Tikslas - palengvinti Jūsų kasdienius darbus. Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti naujus buitinius įrenginius, pagamintus Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, taip pat ir vakarų šalyse. Tai patikimi, naujos kartos, kokybiški ir funkcionalūs įrenginiai, sukurti atlikti daugelį darbų ūkyje:

Malūnai padės sumalti ar sutraiškyti grūdus ir kitokį pašarą, susmulkinti šieną (šiaudus), šakniavaisius ir žolę; Modernaus, bet paprasto inkubatoriaus pagalba išperėti viščiukus (žąsiukus, ančiukus, karvelius, fazanus, putpeles ir kitus paukščiukus); Melžimo įrenginiai gali pamelžti karves (ožkas, kumeles, kupranugares, brėdes), o iš pieno atskirti grietinėlę su kintančių apsukų separatoriumi, sumušti sviestą elektrine sviestamuše.

Taip pat siūlome:

Karučiai bidonams, praustuvai su vandens pašildymu, autonominiai ar dyzeliniai šildytuvai, ("minkštos" šilumos) taupios šildymo plokštės,   motoblokai, medžio apdirbimo staklės, saulės baterijos, šilumokaičiai, autonominės elektrinės dirbančios ant kieto kuro ir dar kitos labai naudingos įrangos, palengvinančios ūkininko - šeimininko nelengvą dalią.

Nes tik panaudojant šiuolaikines technologijas Jūsų pagaminta produkcija bus pigesnė ir konkurencinga rinkoje. Pirmiausia siūlome buitinius įrengimus, kurie pajungiami į 230V (europinis standartas iki 250V) elektros tinklą, t.y. į "paprastą" elektros lizdą (rozetę). Turintiems trifazį  (400V) elektros įvadą galime pasiūlyti tokių pat ar galingesnių įrenginių. Taip pat pagaminti (ar rekomenduoti kas pagamintų) Jūsų norimo našumo įrenginį  pagal užsakymą. Visiems mūsų parduotiems įrengimams taikome garantiją, turime atsargines dalis: variklius, peilius, sietus ir kt. 

MŪSŲ KLIENTAMS ATLYGINAME UŽ KIEKVIENĄ REKOMENDACIJĄ! DOVANA - FIRMINIS MALŪNO SIETAS, PEILIS ARBA LYDIEJI SAUGIKLIAI. 

Taikome ir kitas akcijas, apie kurias maloniai prašome teirautis tel.: 8 671 85 888

 
© 2011-2019 Visi Malūnai

Created by Sprendimų Metas®