+37061685888                                                                          Rankinius kultivatorius Tornadica/Tornado prašome nusipirkti/užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.RankiniaiKultivatoriai.lt

  

English (United Kingdom)LietuviųRussianLatviešu

Lankomumas

Vienaašė savivartė PRIEKABA MOTOBLOKUI su ratais po kėbulu ar šonuose tik 335 EUR

Siūloma vienaašė priekaba yra vienas iš padargų kabinamų prie motoblokų UGRA/OKA/NEVA ar bet kurio kito, kuriuos rasite mūsų pasiūloje.

Motoblokai yra patikimi, daugiafunkciniai įrenginiai, naudojami sodininkystėje, žemės bei miesto ūkyje. Motoblokai UGRA ir OKA/NEVA gali padėti atlikti visą eilę svarbių darbų. Jų pagalba, prikabinus atitinkamos funkcijos padargus, apdirbama žemė, pjaunama ir laistoma žolė, sodinami ir prižiūrimi gėlynai, sodinamos ir kasamos bulvės, pervežami nedideli kroviniai, o žiemą, išvalomas sniegas.

Ši priekaba yra kompaktiška, patikima ir, laikantis eksploatacinių reikalavimų, ji tarnaus daugelį metų. Priekaba amortizuoja kelio nelygumus, jos pagalba galime pervežti nemažus krovinius, tačiau nerekomenduojame vežti priekaba didesnį nei 350 kilogramų svorį.

Priekaba yra gaminama Rusijos Federacijoje, toje pačioje gamykloje kaip ir minėti motoblokai, todėl privalomai atitinka griežtus GOST kokybės reikalavimus.

Additional Info

  • Transportavimo svoris, kg: iki 360
  • Bendras velkamo vėžimėlio svoris, kg: 100
  • Išmatavimai (ne daugiau), mm: 1200-1500(priklausomai nuo modelio)х1120х320 (kėbulas)
  • Kaina

  • Gamintojo komplektacija: 335 EUR (su PVM)
  • Prekės kodas: x
Read 19756 times
© 2011-2020 Visi Malūnai

Created by Sprendimų Metas®