+37061685888                                                                          Rankinius kultivatorius Tornadica/Tornado prašome nusipirkti/užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.RankiniaiKultivatoriai.lt

  

English (United Kingdom)LietuviųRussianLatviešu

Lankomumas

Klasikinis, laiko patikrintas motoblokas OKA (6-6,5-7-8-9 a.j) su freza

Motoblokai yra patikimi, daugiafunkciniai įrenginiai, naudojami sodininkystėje, žemės bei miesto ūkyje. Motoblokas OKA MB-1 gali padėti atlikti visą eilę svarbių darbų. Jo pagalba apdirbama žemė, pjaunama ir laistoma žolė, sodinami ir prižiūrimi gėlynai, sodinamos ir kasamos bulvės, pervežami nedideli kroviniai, o žiema, išvalomas sniegas.

Kalbėdami apie motobloko OKA MB-1 privalumus, išskiriame galimybę panaudoti vieną iš dvejų darbinių velenų, pritaikytų atskiriems, prie motobloko prikabinamiems padargams. Prie motobloko galima prikabinti vandens siurblį, pašarų smulkintuvą, freza-kultivatorių, padargą bulvių sodinimui ir kasimui, grunto pakelimui, akėčias, diferencialą, sukabinimo mechanizmą, vienaašį vežimėlį, rotorinį sniego valymo įrengimą, žoliapjovę, plūgą, kastuvą bei šepetį.

Tarp privalumų taip pat išskirtume gamintojo apgalvotus motobloko svorį ir aukštį. Kartais tenka girdėti, kad žemesni, platesni bei lengvesni motoblokai geriau atlieka savo funkcijas, jais lengviau dirbti. Atkreipiame dėmesį į tai, kad sunkesnis motoblokas geriau įdirba žemę, jam nereikia naudoti papildomų žmogaus jėgų, jis juda pats. Lengvesni motoblokai negali kokybiškai įdirbti žemės ir nupjauti žolės, jie labiau tinka paviršutiniškam dirvos pakultyvavimui, dirbant jais greičiau pavargstama.

Svarbu, kad diržinis sukamojo momento perdavimo mechanizmas yra patikimas, patikrintas laiku. Motobloko pavarų dėžė užtikrina sklandų dviejų greičių judėjimą pirmyn ir vieno greičio judėjimą atgal.

Nors variklio* galia į padargą yra perduodama diržu, jo praslydimas, nusmukimas ar trukimas pasitaiko itin retai ir daugiausiai būna susijęs su netinkama motobloko priežiūra bei eksploatacija. Variklio priežiūros ir eksploatacijos klausimu norime akcentuoti būtinumą išlaikyti švarų variklį ir būtinumą laiku pakeisti tepalą. Siūlomo motobloko varikliui tinka kokybiškas mineralinis tepalas naudojamas automobilių varikliams tepti: 10W30 arba 15W30. Pirmą kartą tepalas turi būti pakeistas po 5 variklio darbo valandų, po to ji galima bus keisti kas 25-30 darbo valandų. Tepalą reikia keisti ir transmisijoje, bet transmisijai skirtas tepalas keičiamas kas 100 motobloko darbo valandų.

Motoblokas OKA MB-1 yra saugus naudojime, kompaktiškas, patogus saugoti ir transportuoti.

*Mūsų klientai, kurie labiausiai vertina kainos ir kokybės santykį, dažniausiai pasirenka motobloką OKA su kokybišku Lifan (6,5 a.j.) varikliu.

Visos į motobloko komplektą įeinančios dalys yra gaminamos Rusijos Federacijoje, todėl privalomai atitinka griežtus GOST kokybės reikalavimus, yra sertifikuotos.

Additional Info

 • Traukos jėga su pneumatiniais ratais, kgj (kN): 100
 • Atstumas tarp ratų (reguliuojamas), mm: 310/590
 • Prošvaisa, mm: 140
 • Greitis pirmu bėgiu, km/val: 3,6
 • Greitis antru bėgiu, km/val: 9,0
 • Reduktoriaus tipas: grandininis
 • Išmatavimai (ne daugiau), mm: 1500х600х1050
 • Svoris (ne daugiau), kg: 90
 • Kaina

 • Gamintojo komplektacija: 730 - 1028 EUR (su PVM)
 • Papildoma komplektacija: pagal paklausimą
Read 29634 times

Media

© 2011-2020 Visi Malūnai

Created by Sprendimų Metas®