+37061685888                                                                          Rankinius kultivatorius Tornadica/Tornado prašome nusipirkti/užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.RankiniaiKultivatoriai.lt

  

English (United Kingdom)LietuviųRussianLatviešu

Lankomumas

Frezų-kultivatorių (3-jos) "žąsies letenos" komplektas (motoblokai UGRA, OKA) tik 50 € AKCIJA

Ši freza-kultivatorius, dar vadinama "žąsies letenos", yra vienas iš padargų kabinamų prie motoblokų UGRA ir OKA, kuriuos rasite mūsų pasiūloje.

Motoblokai yra patikimi, daugiafunkciniai įrenginiai, naudojami sodininkystėje, žemės bei miesto ūkyje. Motoblokai UGRA ir OKA gali padėti atlikti visą eilę svarbių darbų. Jų pagalba, prikabinus atitinkamos funkcijos padargus, apdirbama žemė, pjaunama ir laistoma žolė, sodinami ir prižiūrimi gėlynai, sodinamos ir kasamos bulvės, pervežami nedideli kroviniai, o žiemą, išvalomas sniegas.

Įprasta kaina 81€ (su PVM) AKCIJA tik 50€ 

 

 

Siūloma freza-kultivatorius ypač tinka apdirbti kietos žemės sklypus, jos pagalba greitai ir pilnai pašalinamos piktžolės, išpurenama sklypo žemė ir užkertamas kelias plisti viskiems vabzdžiams-kenkėjams.

Mūsų freza-kultivatorius yra gaminama Rusijos Federacijoje, toje pačioje gamykloje kaip ir minėti motoblokai, todėl privalomai atitinka griežtus GOST kokybės reikalavimus.

Additional Info

  • Išmatavimai (ne daugiau), mm: plotis 345, išorinis D 495, pėdos D 30
  • Svoris (ne daugiau), kg: 17
  • Kaina

  • Gamintojo komplektacija: 50 EUR (su PVM)
  • Prekės kodas: 325
Read 44418 times
© 2011-2019 Visi Malūnai

Created by Sprendimų Metas®