+37061685888                                                                          Rankinius kultivatorius Tornadica/Tornado prašome nusipirkti/užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.RankiniaiKultivatoriai.lt

  

English (United Kingdom)LietuviųRussianLatviešu

Lankomumas

Frezų-kultivatorių komplektas (motoblokui UGRA, OKA) tik 48€ AKCIJA

Ši freza-kultivatorius, dar vadinama standartine, yra vienas iš padargų, kabinamų prie motoblokų UGRA ir OKA, į kurių parduodama komplektaciją jį ir įeina. Motoblokus UGRA ir OKA Jūs rasite mūsų pasiūloje.

Motoblokai yra patikimi, daugiafunkciniai įrenginiai, naudojami sodininkystėje, žemės bei miesto ūkyje. Motoblokai UGRA ir OKA gali padėti atlikti visą eilę svarbių darbų. Jų pagalba, prikabinus atitinkamos funkcijos padargus, apdirbama žemė, pjaunama ir laistoma žolė, sodinami ir prižiūrimi gėlynai, sodinamos ir kasamos bulvės, pervežami nedideli kroviniai, o žiemą, išvalomas sniegas.

Įprasta kaina 91€  AKCIJA tik 48€ 

 

 

 

 

Siūlomos frezos-kultivatoriaus pagalba kultivuojami tiek neįdirbtos, tiek ir įdirbtos žemės sklypai.

Norėtume atkreipti dėmesį į tai, kad prie motobloko UGRA kabinamos šešiabriaunių pėdų, neturintčios jungiamųjų pirštų, frezos-kultivatoriai. Šešiabriaunių pėdų privalumas yra tas, kad darbo metu ant jų neužsivynioja žolė.

Mūsų freza-kultivatorius yra gaminama Rusijos Federacijoje, toje pačioje gamykloje kaip ir minėti motoblokai, todėl privalomai atitinka griežtus GOST kokybės reikalavimus.

Additional Info

  • Svoris (ne daugiau), kg: 17,2
  • Apimamas plotas (reguliuojamas), mm: 1005
  • Išmatavimai (paruoštas darbui), mm: D 340
  • Žemės apdirbimo gylis, mm: 180-200
  • Kaina

  • Gamintojo komplektacija: 48 EUR (su PVM) AKCIJA
  • Prekės kodas: 321
Read 44508 times
© 2011-2020 Visi Malūnai

Created by Sprendimų Metas®