+37061685888                                                                          Rankinius kultivatorius Tornadica/Tornado prašome nusipirkti/užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.RankiniaiKultivatoriai.lt

  

English (United Kingdom)LietuviųRussianLatviešu

Lankomumas

Rankinės nerūdijančio plieno sulčiaspaudės - presai FERMER SVR-01M (~5,5 litrų) tik 138 EUR/ SVR-02 (9 litrų) tik 184 EUR AKCIJA

Rankinė sulčiaspaudė FERMER SVR-01M/02 skirta išspausti sultims iš įvairių vaisių, uogų ir daržovių. Įrengimas gali būti naudojamas ne tik sodo, bet ir žemės ūkiuose.

Sulčiaspaudę sudaro perforuotas korpusas, sraigtinis presas ir lėkštė. Svarbu, kad visos kontaktuojančios su spaudžiamu produktu dalys yra pagamintos, maisto gamybos įrangai skirto nerūdijančio plieno.

Kalbėdami apie sulčiaspaudės FERMER SVR-01M/02  privalumus, norime akcentuoti jos multifunkcionalumą, patikimumą, patogumą naudojime, galimybę spausti sultis ten, kur nėra elektros tinklo bei didesnį sulčių išspaudimo procentą, lyginant su elektrinėmis sulčiaspaudėmis.

Pradedant darbą, pastatykite sulčiaspaudę ant tvirto paviršiaus (stalo) ir pakiškite po jos korpusu specialiai pagamintą arba tik pritaikytą sulims surinkti talpą. Norėdami išspausti sultis iš didesnių ir tvirtesnių vaisių arba daržovių, jas pimiausia reikėtų susmulkinti. Įrengimo sraigtinis presas turi optimaliai apskaičiuoto ilgio patogias rankenas, kurios juntamai palengvina rankinį sraigto sukimą, sulčių spaudimo proceso metu. Sulčiaspaudės dugnas, dar vadinamas lėkšte, yra įgaubtas apačion, jame yra padarytas, sulčių ištekėjimą nukreipaintis latakas. Išspaustos sultys ištekės tiesiai į po sulčiaspaudės korpusu pakištą talpą.

Patrauklu, kad sulčiaspaudės pagalba galima išspausti medų iš korių, pienelį iš kedro riešutų, ją taip pat galima naudoti gaminat sūrį ir net presuojant mėsą.

Visos į sulčiaspaudės komplektą įeinančios dalys yra gaminamos Rusijos Federacijoje, jos privalomai atitinka griežtus GOST kokybės reikalavimus, yra sertifikuotos.

 

AKCIJA: SVR-2 (9 litrų) įprasta kaina 198 EUR tik 184 EUR

                 SVR-01M (5,5 litrų) tik 138 EUR

 

Additional Info

  • Našumas spaudžiant sultis (ltr/val), ne daugiau: 15
  • Išmatavimai (mm): 350x270x460
  • Svoris netto (kg), ne daugiau: 14
  • Tarnavimo laikas (m): 10
  • Garantija (mėn): 6
  • Kaina

  • Gamintojo komplektacija: 138 EUR (su PVM) / 184 EUR (su PVM) AKCIJA
  • Papildoma komplektacija: Specialios medžiagos 70x70 cm sultims spausti: nuo 1,5 iki 4,5 EUR/ vnt. (su PVM)
  • Prekės kodas: 520
Read 34980 times
© 2011-2019 Visi Malūnai

Created by Sprendimų Metas®