+37061685888                                                                          Rankinius kultivatorius Tornadica/Tornado prašome nusipirkti/užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.RankiniaiKultivatoriai.lt

  

English (United Kingdom)LietuviųRussianLatviešu

Lankomumas

Piktžolių ravėtuvas TORNADO tik 25 EUR AKCIJA

Tornado gamintojas sukūrė ir patentavo šį unikalų įrankį greitam ir veiksmingam ravimui piktžolių, augančių lysvėse, gėlynuose tarp gėlių, vejose ir pan.

Norėdami pašalinti parazitinį augalą, reikia ant jo pastatyti įrankį ir vieną kartą pasukti rankeną 360 laipsnių pagal laikrodžio rodyklę. Jo stiprus kalti dantys "apgaubs" augalų šaknis per vieną sekundę, todėl jūs ilgam atsikratysite erzinančios piktžolės, nepaliekant jai tolesnio plitimo galimybės!

Tornado piktžolių ravėtuvas yra mažo svorio, reguliuojasi pagal aukštį, o dantis yra grūdinto plieno.

Nereikalauja chemijos naudojimą sklype

Labai patogus, efektyvus ir lengvas naudoti! Sutaupys Jūsų jėgas ir laiką:

1 - stabdo pienių veisimasi (dėl dantų geometrijos piktžolių šaknys užvyniuojamos ant kultivatoriaus, o ne nupjaunamos, kaip tai atsitinka naudojant kastuvą ar kapoklę, kauptuką)

2 - nereikia lenktis ir apkrauti nugara

3 - įrankio darbinė dalis kalama rankiniu būdu (pratęsiamas eksploatavimo laikas)

4 - įtrauktas į "100 geriausių Rusijos prekių"

5 - kodėl daugiau išleisti brangiems įrenginiams

5 - patentuotas

Gaminio specifikacijos:

Tornado piktžolių vavėtuvą sudaro keturį darbiniai sraigtiniai dantis, pagaminti rankiniu kalimu, ir svirties rankenos, turinčią galimybę reguliuoti aukštį ir laikyti užtikrinant stačiai. Rankena pagaminta iš jų lengvo plieno vamzdžio su papildoma šonine rankena ir sukama viršutine T-rankena. Sukant įrankį 360 laipsnių papildoma šoninė rankena vienu metu spaudžiant viršutinę T-rankenėlę, užtikrinamas greitas ir išsamus piktžolių ištraukimas su savo šaknine sistema. Darbinio elemento skersmuo yra 9 cm. Didžiausias prietaiso aukštis - 95 cm, svoris - 1000 gramų.

Additional Info

  • Kaina

  • Gamintojo komplektacija: 25 EUR (su PVM) AKCIJA
  • Prekės kodas: 631i
Read 4143 times

Media

© 2011-2020 Visi Malūnai

Created by Sprendimų Metas®