+37061685888                                                                          Rankinius kultivatorius Tornadica/Tornado prašome nusipirkti/užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.RankiniaiKultivatoriai.lt

  

English (United Kingdom)LietuviųRussianLatviešu

Lankomumas

Rankinis MINIkultivatorius TORNADO tik 23 EUR AKCIJA

Dirvožemio apdirbimas – daug darbo reikalaujanti operacija, todėl toli gražu ne visi pajėgus atlikti ją rankomis. Bet, kad žemė duotu gerą derlių, ją reikia sukasti du kartus per metus, purenti ir šalinti piktžoles, ravėti augančius ūglius. Tokiam varginančiam monotoniškam darbui daugeliui sodininkų dažnai paprasčiausiai nelieka jėgų – nusipirkite kultivatorių Tornado Mini, ir sunkus darbas pavirs maloniu laiko praleidimu.

Žemės apdirbimas su kultivatoriumi Tornado Mini vyksta pasukant jį ranka. Dėl reguliuojamo aukščio Jūs lengvai galite jį pritaikyti savo ūgiui ir dirbti nesilenkdami ir neįtempdami juosmens, taip pat kultivatorius Tornado Mini pagalba galėsite lengvai rinkti sausą žolę ir šiukšles.

Rankinio kultivatoriaus darbo principas pakankamai paprastas – instrumentas statomas statmenai ant žemės sklypo ir pasukamas, jo virbai įsisuka į žemę. Atrodo, viskas pernelyg primityvu, bet kame tada prietaiso inovacija? Ogi tame, kad rankinis kultivatorius Tornado Mini neapkrauna nugaros, kaip tradiciniai žemės apdirbimo instrumentai, kai pabaigus darbus jais, žmogui skauda juosmuo.  Dirbant su Tornado Mini kultivatoriumi, krūvis pasiskirsto tolygiai kojoms, rankoms, pilvo presui, nugarai ir pečiams, kas teigiamai veikia organizmo nuovargį, ir leidžia dirbančiam žmogui pavargti žymiai mažiau  ir atlikti didesnį darbo krūvį. Taip pat su Tornado Mini purenti žemę žymiai paprasčiau nei kauptuku, kuriuo tenka dirbti visą laiką nusilenkus arba tupint, o kultivatorius turi ilgą kotą, kuris leidžia purenti stovint.

Tornado - maža sodininko laimė!

Additional Info

  • Kaina

  • Gamintojo komplektacija: 23 EUR (su PVM) AKCIJA
  • Prekės kodas: 631
Read 4232 times

Media

© 2011-2020 Visi Malūnai

Created by Sprendimų Metas®