+37061685888                                                                          Rankinius kultivatorius Tornadica/Tornado prašome nusipirkti/užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.RankiniaiKultivatoriai.lt

  

English (United Kingdom)LietuviųRussianLatviešu

Lankomumas

Sniego valymo įrenginys (motoblokai UGRA)

Sniego valymo įrenginys  yra vienas iš padargų kabinamų prie motoblokų UGRA, kuriuos rasite ir mūsų pasiūloje. Jis siūlomas pasirinkti kaip papildomas motobloko padargas.

Motoblokai yra patikimi, daugiafunkciniai įrenginiai, naudojami sodininkystėje, žemės bei miesto ūkyje. Motoblokai UGRA ir OKA gali padėti atlikti visą eilę svarbių darbų. Jų pagalba, prikabinus atitinkamos funkcijos padargus, apdirbama žemė, pjaunama ir laistoma žolė, sodinami ir prižiūrimi gėlynai, sodinamos ir kasamos bulvės, pervežami nedideli kroviniai, o žiemą, išvalomas sniegas.

Sujungtas su motobloku, sniego valymo įrenginys gali būti naudojamas apsnigtų sporto ir pramoninių aikštelių, miesto ir kaimo kiemų, aikščių, kelių, šaligatvių bei parkavimo vietų valymui. Šis įrenginys turi aiškų pranašumą, jis gali būti naudojamas ten, kur negali dirbti brangi panaudojime, didelio galingumo ir didelių habaritų sniego valymo technika.

Siūlomas sniego valymo įrenginys yra rotorinis, jis gaminamas Rusijos Federacijoje, toje pačioje gamykloje kaip ir minėti motoblokai, todėl privalomai atitinka griežtus GOST reikalavimus.

Additional Info

  • Judėjimo greitis, km/val: 0,6
  • Svoris (ne daugiau), kg: 32
  • Apimamas plotas (reguliuojamas), mm: 700
  • Darbo našumas, ha/val: Sniego aukštis iki 75 cm; sniego numetimas iki 5 m.
  • Kaina

  • Gamintojo komplektacija: 594 EUR (su PVM)
  • Prekės kodas: 391
Read 15703 times

Media

© 2011-2020 Visi Malūnai

Created by Sprendimų Metas®