+37061685888                                                                          Rankinius kultivatorius Tornadica/Tornado prašome nusipirkti/užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.RankiniaiKultivatoriai.lt

  

English (United Kingdom)LietuviųRussianLatviešu

Lankomumas

Sniego valymo įrenginys SM-0,6 motoblokui OKA/NEVA tik 495 EUR AKCIJA

Šis sniego valymo įrenginys  yra vienas iš padargų kabinamų prie motoblokų UGRA ir OKA/NEVA, kuriuos rasite ir mūsų pasiūloje. Deja, padargas neįeina į parduodamų motoblokų komplektaciją.

Motoblokai yra patikimi, daugiafunkciniai įrenginiai, naudojami sodininkystėje, žemės bei miesto ūkyje. Motoblokai UGRA ir OKA/NEVA gali padėti atlikti visą eilę svarbių darbų. Jų pagalba, prikabinus atitinkamos funkcijos padargus, apdirbama žemė, pjaunama ir laistoma žolė, sodinami ir prižiūrimi gėlynai, sodinamos ir kasamos bulvės, pervežami nedideli kroviniai, o žiemą, išvalomas sniegas.

Sujungtas su motobloku, sniego valymo įrenginys gali būti naudojamas apsnigtų sporto ir pramoninių aikštelių, miesto ir kaimo kiemų, aikščių, kelių, šaligatvių bei parkavimo vietų valymui. Šis įrenginys turi aiškų pranašumą, jis gali būti naudojamas ten, kur negali dirbti brangi panaudojime, didelio galingumo ir didelių habaritų sniego valymo technika.

Siūlomas sniego valymo įrenginys yra rotorinis, jis gaminamas Rusijos Federacijoje, toje pačioje gamykloje kaip ir minėti motoblokai, todėl privalomai atitinka griežtus GOST reikalavimus.

Additional Info

  • Judėjimo greitis, km/val: 0,6
  • Svoris (ne daugiau), kg: 32
  • Apimamas plotas (reguliuojamas), mm: 700
  • Darbo našumas, ha/val: Sniego aukštis iki 75 cm; sniego numetimas iki 5 m.
  • Kaina

  • Gamintojo komplektacija: 495 EUR (su PVM)
  • Prekės kodas: 390
Read 46624 times

Media

© 2011-2020 Visi Malūnai

Created by Sprendimų Metas®