+37061685888                                                                          Rankinius kultivatorius Tornadica/Tornado prašome nusipirkti/užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.RankiniaiKultivatoriai.lt

  

English (United Kingdom)LietuviųRussianLatviešu

Lankomumas

Prikabinama lopeta - sniego peilis (motoblokai UGRA, OKA)

Ši prikabinama lopeta, kitaip vadinama sniego valytuvu arba sniego peiliu, yra vienas iš padargų kabinamų prie motoblokų UGRA ir OKA, kuriuos rasite ir mūsų pasiūloje. Deja, padargas neįeina į parduodamų motoblokų komplektaciją.

Motoblokai yra patikimi, daugiafunkciniai įrenginiai, naudojami sodininkystėje, žemės bei miesto ūkyje. Motoblokai UGRA ir OKA gali padėti atlikti visą eilę svarbių darbų. Jų pagalba, prikabinus atitinkamos funkcijos padargus, apdirbama žemė, pjaunama ir laistoma žolė, sodinami ir prižiūrimi gėlynai, sodinamos ir kasamos bulvės, pervežami nedideli kroviniai, o žiemą, išvalomas sniegas.

Sujungta su motobloku, lopeta gali būti naudojama sporto ir pramoninių aikštelių, kaimo ir niesto kiemų, parkavimo vietų, kelių bei šaligatvių valymui. Jos pagalba nustumiamas gruntas, sniegas, šiukšlės bei užpilamos duobės.

Siūloma lopeta yra gaminama Rusijos Federacijoje, toje pačioje gamykloje kaip ir minėti motoblokai, todėl privalomai atitinka griežtus GOST reikalavimus.

Additional Info

  • Išmatavimai (ne daugiau), mm: 1000х280х370
  • Svoris (ne daugiau), kg: 13
  • Kaina

  • Gamintojo komplektacija: 136 EUR (su PVM)
  • Prekės kodas: 393-394
Read 20783 times

Media

© 2011-2020 Visi Malūnai

Created by Sprendimų Metas®